Obavjest o predbilježbi i narudžbi veterinarsko-medicinskih proizvoda

Nadređena Kategorija: ROOT Kreirano: Petak, 15 Ožujak 2019 Ažurirano: Subota, 20 Ožujak 2021 Objavljeno: Petak, 15 Ožujak 2019 Napisao/la Super User

Obavjest o predbilježbi i narudžbi veterinarsko-medicinskih proizvoda

 

 Obavjest o predbilježbi i narudžbi  veterinarsko-medicinskih proizvoda

Obavještavamo  naše članove, kao i pčelarice i pčelare s područja Samobora i Sv.Nedelje da mogu nabavu VMP-a izvršiti putem naše Udruge najkasnije do ponedjeljka  29. ožujka 2021. godine - sms porukom na mobitel predsjednika Udruge - 098/22 82 55. ili na mail Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite. , kako bi potrebne količine lijekova za vaše pčele mogli naručiti od PHOENIX Farmacija d.o.o. Narudžba mora sadržavati: ime i prezime, adresu, OIB, broj pčelinjih zajednica i odabrani lijek.

Narudžba je obvezujuća i prema istoj će se vršiti isporuka i izdati račun. Lijekovi se neće moći naknadno naručiti.

Lijekovi će se podizati u veterinarskoj stanici Samobor, a o datumu ćete biti obavješteni naknadno. Datumom isporuke pčelar je obvezan platiti i preuzeti naručeni lijek.

 S poštovanjem,

Željko Vukić dipl.ing.

Ponuda sa cijenama

________________________________________________

Dokumenti:

 
Hitova: 374